Koty brytyjskie informacje, opis rasy, małe kotki, rasowe

Koty brytyjskie informacje, opis rasy, małe kotki, rasowe

Wskazać można wiele naprawdę pięknych kocich ras. Wśród tych, które godne są uwagi znajduje się kot brytyjski. Zalicza się on do kotów, których sierść jest krótka. Warto jednak podkreślić, żę ich sierść jest nad wyraz miękka w dotyku, a jednocześnie bardzo gęsta. Na uwagę zasługuje charakter tego kota. Są one niezwykle łagodne i bardzo ciche. Niektórych dziwi, że kot o tak dużych rozmiarach może być takim cichych i delikatnym stworzeniem. Jednocześnie są to koty o bardzo wysokim poziomie inteligencji. Jak wiele kocich ras, tak również koty brytyjskie nie przywiązują się do miejsca, ale do swojego opiekuna.

Za osobą, którą najbardziej sobie upodobają potrafią chodzić krok w krok. Domagają się poświęcania im uwagi. Trzeba pamiętać, że koty te preferują ciszę i spokój. Jeśli więc lubimy urządzać w naszym domu huczne imprezy, lepiej zrezygnować z ich kupna. Kot będzie się bowiem w takim miejscu bardzo męczył. Uwielbiają spędzać czas leżąc na parapecie znajdującym się od słonecznej strony domu.

Jeżeli artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań poinformuj o tym Administrację. Powyższy tekst powinien informować o tematach tj. koty brytyjskie informacje, koty brytyjskie opis rasy, koty rasowe brytyjskie, małe kotki brytyjskie, koty brytyjskie na sprzedaż, koty brytyjskie sprzedaż. Jeżeli masz więcej informacji na dany temat to zapraszam do napisania stosownego komentarza do newsa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Koteczek.blog.onet.pl

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.