Koty brytyjskie sprzedam, kolory, umarszczenie – kocięta

Koty brytyjskie sprzedam, kolory, umarszczenie – kocięta

Ciężko jest dziwić się uwielbieniu jakim niektórzy ludzie darzą koty. Są to bardzo przyjazne stworzenia, które chętnie spędzają czas z człowiekiem i czują się osamotnione pod jego nieobecność. Nie bez znaczenia jest także ich wygląd. Mało kto pozostaje obojętny na widok puchatej, mruczącej kulki. Wielu fanów mają koty rasy brytyjskiej. Ich wygląd jest dość charakterystyczny, choć laicy ze względu na sierść mogą mylić je z rasą kotów rosyjskich niebieskich. Najpopularniejsza odmiana brytyjczyka ma jednolite, ciemne futerko, choć spotyka się także osobniki rude czy białe.

Oczy mogą być złociste, zielone lub niebieskie, choć najczęściej widuje się te w kolorze bursztynu. Ich futro jest bardzo przyjemne w dotyku, grube i miękkie zachęca do zanurzenia w nim dłoni. Uszka są szeroko rozstawione i delikatnie zaokrąglone. To, czym te koty podbiły serca wielu osób, są pucułowate policzki nadające kotu pocieszny wygląd. Ich sylwetka nie jest tak smukła jak w przypadku większości kotów. Ogon jest dość krótki, a głowa masywna.

Jeżeli artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań poinformuj o tym Administrację. Powyższy tekst powinien informować o tematach tj. koty brytyjskie umaszczenie, koty brytyjskie kolory, kocięta brytyjskie sprzedam, koty brytyjskie sprzedam, koty brytyjskie długowłose sprzedam, kotki brytyjskie sprzedam. Jeżeli masz więcej informacji na dany temat to zapraszam do napisania stosownego komentarza do newsa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.