Koty brytyjskie charakter, długowłose, małe koty

Koty brytyjskie charakter, długowłose, małe koty

Koty rasy brytyjskiej mają specyficzny charakter. Są ciche i lojalne, stronią od tłumów i dobrze czują się w swoim własnym towarzystwie. Nie przepadają za trwonieniem czasu na zabawy, wolą poświęcić go na wylegiwanie się w słońcu i uważną obserwacją świata wokół siebie. Bardzo lubią ludzi i z przyjemnością towarzyszą im w codziennych obowiązkach. Świetnie będą pasować do wielu typów domostw. To jedne z nielicznych kotów, które lubią dzieci i odnajdują się w ich obecności. Nie są agresywne więc wspólna zabawa jest bezpieczna dla maluchów.

Będą dobrymi kompanami dla ludzi w podeszłym wieku, gdyż są niekłopotliwe i preferują spokojny plan dnia. Ich milcząca, lecz krzepiąca obecność na pewno poprawi humor osobom mieszkającym samotnie. Koty te rzadko miauczą, a jeżeli już, to cicho i tylko w stanie najwyższej konieczności. Nie mają nachalnej natury, nie domagają się za wszelką cenę pieszczot i uwagi. Czas spędzony z nimi jest bezkonfliktowy i przyjemny, a widok naburmuszonej mordki poprawi humor każdego dnia.

Jeżeli artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań poinformuj o tym Administrację. Powyższy tekst powinien informować o tematach tj. koty brytyjskie charakter, małe koty brytyjskie, koty brytyjskie długowłose charakter. Jeżeli masz więcej informacji na dany temat to zapraszam do napisania stosownego komentarza do newsa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.