Koty brytyjskie cena – krótkowłose, długowłose, niebieskie

Koty brytyjskie cena – krótkowłose, długowłose, niebieskie

Jeżeli ktoś poszukuje kota, który swoim charakterem będzie odzwierciedlał dość stereotypowe spojrzenie na ten gatunek, to powinien skusić się na rasę kotów brytyjskich. Są to bowiem bardzo spokojne stworzenia, które nie lubią hałasu i tłoku. Cenią sobie samotność i niezależność. Czas spędzają spokojnie, wiele godzin poświęcają na sen i wyglądanie przez okno. Bardzo jednak kochają swoich opiekunów. Przywiązują się do nich i cierpliwie czekają na to, aż właściciele znajdą chwilę tylko dla nich.

Dobrze dogadują się z innymi kotami, a to dzięki bezkonfliktowemu charakterowi. Nie wykazują agresji i dobrze pasują do domu, w którym przebywają dzieci. W porównaniu z innymi kotami poświęcają stosunkowo mało czasu na zabawę. Nie garną się także do pieszczot. Są bardzo zdystansowane, ale lojalne i przyjazne. Warto podkreślić, iż jest to rasa cicha, która w przeciwieństwie na przykład do syjamów nie spędza większości wolnego czasu na miauczeniu. Nic dziwnego, że z tak łagodnym charakterem koty rasy brytyjskiej budzą powszechną sympatię.

Jeżeli artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań poinformuj o tym Administrację. Powyższy tekst powinien informować o tematach tj. koty brytyjskie cena, koty brytyjskie niebieskie cena, niebieskie koty brytyjskie cena, koty brytyjskie długowłose cena, koty brytyjskie krótkowłose cena, tanie koty brytyjskie. Jeżeli masz więcej informacji na dany temat to zapraszam do napisania stosownego komentarza do newsa.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Leave a Comment

All fields are required. Your email address will not be published.